احاديث معصومين عليهم السلامادعيه و اذكاردعا و ختم مجرب

دعای بسیار مجرب جهت درمان درد معده و حاصل شدن بهبودی

دعای درمان درد معده و حاصل شدن بهبودی

احاديث معصومين عليهم السلام ادعيه و اذكار دعا و ختم مجرب
دعای بسیار مجرب جهت درمان درد معده و حاصل شدن بهبودی

در این مطلب از سایت ohnoos.com دعایی برای رفع درد معده و بهبودی و رهایی از این درد ذکر مینماییم.

دعای شریفه ذیل برای درمان درد معده و حاصل شدن بهبودی و تسکین هر چه بیشتر و ارامش در معده و دردهای داخلی که مرتبط است با این ناحیه میباشد و در کتب بسیاری از علما این دعای شریف آورده شده، و این دعا منقول است از حضرت امام صادق (ع) .

 دستورالعمل آن بدین شرح است که باید همراه با نیت خالصانه و با تقرب به درگاه الهی و با طهارت و وضو بنویسد این دعای شریفه را :

[بِسْمِ اللهِ الْمُتَعَلِّمُونَ الَّذِينَ لاَ يَعْلَمُونَ وَالَّذِينَ يَعْلَمُونَ قَاعِدُونَ فَوْقَ عِلِّيِّينَ يَأْكُلُونَ نُورآ طَرِيّآ يَسْأَلُونَ صَاحِبَهُمْ مِنَ النُّورِ الْعِلْوِيِّ كَذَلِکَ يَشْفِي فُلاَنَ بْنَ فُلاَنَةَ. (أَوَلَمْ يَرَ الَّذِينَ كَفَرُوا أَنَّ السَّمَاوَاتِ وَالاَْرْضَ كَانَتَا رَتْقًا فَفَتَقْنَاهُمَا وَجَعَلْنَا مِنَ الْمَاء كُلَّ شَىْءٍ حَىٍّ أَفَلاَ يُوْمِنُونَ)

به نام خداى دانش پژوهانى که نمى‌دانند و آن‌ها که مى‌دانند بر علّیین نشسته‌اند و خوراکى از نور
مى‌خورند و از خدا نور علوى مى‌خواهند. فلانى فرزند فلانى شفا مى‌یابد.
آیا کسانیکه کافر شدند نمى‌بینند که آسمان‌ها و زمین بسته بودند پس ما آن‌ها را شکافتیم و هر چیز
زنده‌اى را از آب پدید آوردیم؟ پس آیا ایمان نمى‌آورند]

 سپس بشوید آنرا به تعداد ٧ مرتبه و  سپس بر رویش روغن ریخته (ترجیحا روغن سیاهدانه) و روغن را شخص بیمار بر موضع دردش بمالد و آب داخل ظرف را هم بیاشامد.

**********************************************

دعایی سریع الاجابه و قوی مخصوص تسکین و آرامش فوری درد معده و دردهای داخلی

احاديث معصومين عليهم السلام ادعيه و اذكار دعا و ختم مجرب
دعایی سریع الاجابه و قوی مخصوص تسکین و آرامش فوری درد معده و دردهای داخلی

در این پست از سایت بزرگ اذکار و ادعیه قرانی اهنوس ohnoos دعایی سریع الاجابه و قوی مخصوص تسکین و آرامش فوری درد معده و دردهای داخلی را برای شما سروران عزیز و گرامی قرار دادیم . امیدواریم مشکل گشای شما عزیزان باشد . التماس دعا

یکی از دعاهایی که برای درد شکم و معده و قلب گفته شده است آیات ۸۷ و ۸۸ سوره انبیا می‌باشد که در ادامه مشاهده می‌نمایید.و پس از آن ۷ بار سوره حمد را قرائت نمایید.منبع این دعا کتاب مجربات امامیه می‌باشد.ترجمه این آیات چنین است: “به نام خداوند بخشنده مهربان، و ذوالنون را (یاد کن) آنگاه که خشمگین رفت و پنداشت که ما هرگز بر او قدرتی نداریم، تا در تاریکیها ندا در داد که معبودی جز تو نیست، منزهی تو، راستی که من از ستمکاران بودم.

پس (دعای) او را برآورده کردیم و او را از اندوه رهانیدیم و مومنان را چنین نجات می‌دهیم.”من به شخصه این آیات را برای درد معده بارها و بارها تجربه کرده‌ام، دستم را روی معده گذاشته و آیات را تلاوت کرده‌ام و خیلی زود جواب گرفته‌ام.چنانچه درد ادامه داشت بر خواندن آن مداومت داشته باشید و با اعتقاد و با توجه به معنی بخوانید، انشاءالله نتیجه می‌گیرید.نظر شخصی بنده این است که همیشه علت درد معده ما، خودمان هستیم.در این آیات نیز گفته شده که پروردگارا بر خود ظلم کردم.از طرفی درد معده اکثر اوقات به دلیل ناراحتیهای اعصاب، استرس یا عصبانیت و..می‌باشد که در این آیات نیز کلمه “خشمگین” به کار رفته است.البته این نظر شخصی بنده است.

بازنشر : سایت اهنوس (مرجع کامل اذکار و ادعیه قرآنی و مجرب)

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 6 =

بستن
بستن