دعا و ختم مجربرزق و روزی

دستورات و ادعیه مجرب برای کسب روزی بسیار

دعا های پرخیر و اسلامی برای کسب روزی سریع التاثیر

دستورات و ادعیه مجرب برای کسب روزی بسیار

در این پست و از سری مطالب رزق و روزی در دسته بندی عناوین سایت اهنوس یک بار دیگر رهگشای اسلامی و تجربه شده ای تحت عنوان دستورات و ادعیه مجرب برای کسب روزی بسیار می خوانیم که سبب می شود از مشکلات و سختی های کسب روزی در طول روز رها شوید، متن کامل این دعا را بخوانید و همواره به عزیزان خود نیز بیاموزید که ان شاء الله در اندک زمانی حاجت می گیرید.

دعا و ختم مجرب رزق و روزی
دستورات و ادعیه مجرب برای کسب روزی بسیار

دستورات و ادعیه مجرب برای کسب روزی بسیار,دعای زیاد شدن رزق و روزی,دعای زیاد شدن رزق و روزی مغازه,دعای زیاد شدن رزق و روزی پرخیر و قوی,دعاي زياد شدن رزق و روزی,دعایی برای زیاد شدن رزق و روزی,دعاهای زیاد شدن رزق و روزی,دعا زیاد شدن رزق و روزی,دعاي زياد شدن رزق و روزي,دعای برای زیاد شدن رزق و روزی,دعا برای زیاد شدن رزق و روزی,دعای زیاد شدن رزق و روزی در مغازه,دعا برای زیاد شدن رزق و روزی مغازه,دعا جهت زیاد شدن رزق و روزی مغازه,دعا برای زیاد شدن رزق و روزی در مغازه,دعای افزایش رزق و روزی مغازه,دعا افزایش رزق و روزی مغازه,

دستورات و ادعیه مجرب برای کسب روزی بسیار

هر کس آیه ی شریفه هفدهم از  سوره تغابن با اعتقاد قلبی و با گلاب و زعفران در کاغذ بدون خط بنویسد و سپس آنرا در کیف پول یا دخل مغازه اش بگذارد،  برکت مال و رزق و روزی اش زیاد میشود و ثروتش افزون میگردد.

إِنْ تُقْرِضُوا اللَّهَ قَرْضاً حَسَناً یُضاعِفْهُ لَکُمْ وَ یَغْفِرْ لَکُمْ وَ اللَّهُ شَکُورٌ حَلیمٌ

 

برای وسعت رزق و افزایش مال ، نوشته ذیل را در دهه اول ماه قمری در کاغذ بدون خط بنویسد و در کیف پول یا جیب خود قرار دهد . در ماه بعدی ، دوباره آنرا بنویسد و طلسم قبلی را به آب روان اندازد . طلسم این است :

ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ذو الطول ذو الطول ذو الطول ذو الطول ذو الطول ذو الطول

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

بستن
بستن