احاديث معصومين عليهم السلامادعيه و اذكارباطل السحر و چشم زخمدعا و ختم مجرب

دستورالعمل جلوگیری از چشم زخم – دعای دفع چشم زخم

ذکر و دعا و دستورالعمل مجرب و قوی برای باطل کردن و دفع چشم زخم و چشم نظر در سایت اهنوس

دستورالعمل جلوگیری از چشم زخمدعای دفع چشم زخم

احاديث معصومين عليهم السلام ادعيه و اذكار باطل السحر و چشم زخم دعا و ختم مجرب
دستورالعمل جلوگیری از چشم زخم – دعای دفع چشم زخم

دعایی که امروز در سایت اذکار و دعاهای مجرب قرآنی اهنوس ohnoos.com برای شما عزیزان قرار دادیم دستورالعمل جلوگیری از چشم زخم – دعای دفع چشم زخم می باشد . در ادامه مطلب همراه باشید . با آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی شما عزیزان . التماس دعا از تک تک شما سروران و بزرگان

فضيلت سوره كافرون و نصر و توحيد و معوذتين

در احاديث بسيار وارد شده فضيلت خواندن سوره قُلْ يا اَيُّهَا الْكافِروُن در نمازهاى فريضه و نافله و آنكه خواندن آن رُبع قرآن است و سوره توحيد ثلث قرآن است و خواندن سوره نصر در فرايض و نوافل سبب نصرت بر اعداء است و آنكه چون شخص از منزل خود بيرون رود معوذتين را بخواند چشم بد به او ضرر نرساند و كسى كه در خواب ترسد در وقت خواب اين دو سوره را با آيةالكرسى بخواند.

حاج شيخ عباس قمی، باقيات الصالحات، ص10

 

تعويذ دفع و از بين بردن هر گونه چشم زخم و نظر بد مروى از اميرالمؤ منين عليه السلام

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحيمِ بِسْمِ اللَّهِ الْعَظيمِ عَبَسَ عابِسٍ وَ شَهابَ قابسٍ حَجَرَ يابِسٍ رَدَدْتُ عَيْنَالعايِنِ عَلَيْهِ مِنْ رَاءْسِهِ اِلى قَدَمَيْهِ اَخَذَ عَيْناهُ قابِضٌ بِكِلاهُ وَ عَلى جارِهِ وَاَقارِبِهِ جِلْدُهُ دَقيقٌ وَ دَمُهُ رَقيقٌ وَ بابُ الْمَكْرُوهِ تَليقُ فَارْجِعِ الْبَصَرَ هَلْ تَرى مِنْ فُطُورٍ ثمَّ ارْجِعِ الْبَصَرَ كَرَّتَيْنِ يَنْقَلِبْ اِلَيْكَ الْبَصَرُ خاسِئاً وَ هُوَ حَسيرٌ.

 

مفاتيح الجنان، حاج شيخ عباس قمی (ره).

ترجمه:

 

(بنام خداى بخشاينده مهربان بنام خداى بزرگ بر ترش رويى ترش روى و اخگر فروزان و سنگ خشك بازگرداندم چشم چشم زن را بر خودش از سر تا به پايش بگيرد دو چشمش را گيرنده او و بر همسايه و خويشانش و پوستش نازك و خونش رقيق و درب مكروه سزاى او است {پس ديده را بگردان آياشكافى در آسمانها بينى سپس بازگردان دوباره تا دور مانده از هدف به تو بازگردد و وامانده باشد}).التماس دعا

دعاي دفع چشم زخم ، باطل کردن چشم زخم , دعای ابطال چشم زخم , باطل کردن چشم زخم , دعای رفع نظر بد , دعای دفع چشم نظر , دعای چشم زخم , رفع چشم زخم , دستورالعمل جلوگیری از چشم زخم – دعای دفع چشم زخم .

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 9 =

بستن
بستن