بخت گشایی و ازدواجدعا و ختم مجرب

دعای اسلامی برای آسان شدن ازدواج بخت گشایی قوی

دعای پرخیر و اسلامی برای گشایش بخت جوانان

دعای اسلامی برای آسان شدن ازدواج بخت گشایی قوی

در این پست یک بار دیگر به شما عزیزان گره گشای قوی می آموزیم که باعث می شود ازدواج شما آسان تر انجام گردد و از مشکلات و اختلافات نیز رها شوید، همین طور این دعا باعث می شود مشکلات پیش از ازدواج نیز به بهترین شکل ممکن حل شود.

ان شاء الله که محبت میان زوجین نیز روز به روز بیش از پیش می شود.

بخت گشایی و ازدواج دعا و ختم مجرب
دعای اسلامی برای آسان شدن ازدواج بخت گشایی قوی

دعای اسلامی برای آسان شدن ازدواج بخت گشایی قوی,دعای ازدواج قوی,دعا برای ازدواج قوی,دعای خیلی قوی ازدواج,قویترین دعای ازدواج,دعای قوی ازدواج سریع,دعا قوی ازدواج,دعای بسیار قوی ازدواج,دعای زبان بند قوی ازدواج,قویترین دعا برای ازدواج,دعا بسیار قوی برای ازدواج,دعای خیلی قوی برای ازدواج,دعای خیلی قوی برای ازدواج سریع,دعای بسیار قوی برای ازدواج سریع,دعاهای بسیار قوی برای ازدواج,دعای بسیار قوی ازدواج با شخص مورد نظر,دعای بسیار قوی برای ازدواج,دعای بسیار قوی برای ازدواج با معشوق,دعای قوی برای ازدواج سریع,

دعای اسلامی برای آسان شدن ازدواج بخت گشایی قوی

فردی که قصد خواستگاری رفتن دارد و هدفش جواب مثبت گرفتن و راضی شدن خانواده به ازدواج می باشد و می خواهد محبتش در قلب خانواده مطلوبش بیافتد ، تعویذ ذیل را در دو برگه کاغذ بدون خط بنویسد. یکی از برگه های نوشته شده را با خود همراه نماید و یکی را در آب حل کند و درب منزل مطلوب بپاشد. دعای ذیل را بنویسد :

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم یا رب مغیشا یا مثیثا یا طلیطیشا یا صکا یا حشاء بالع لحالی ۱۸ ۱۱۲ ۱۱ ۶۲ ۲۲ ۱۲ ۱۱۲ ۱۰ مبارک باد به اسم فلان بنت فلانه یا الله یا شکیکفی یا قاهرو یا بدوح یا الله .

توجه :

در کاغذ بدون خط و با گلاب و زعفران بنویسد .

بجای فلان بنت فلانه (یا فلان ابن فلانه) نام فرد و مادرش را بنویسد.

صرفا در امر حلال استفاده شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 2 =

بستن
بستن