دعا و ختم مجربدعای کارگشایی

دعای حضرت زهرا سلام الله علیها برای رهایی از زندان و بند

ادعیه مجرب رهایی از بند و حبس

دعای حضرت زهرا سلام الله علیها برای رهایی از زندان و بند

اگر خدایی نکرده درگیر زندان و بند شده اید و احساس می کنید مشکلات زیادی برای شما رخ داده و نتیجه ی نهایی آن قطعا می تواند موجب از بین رفتن عمر و زندگی شما شود، دعای حضرت زهرا سلام الله علیها برای رهایی از زندان و بند را بخوانید که راهگشا است.

هر انسانی ممکن است به اشتباه به زندان دچار شده و وقتی خود را بی گناه می بیند اما مدرکی برای اثبات این اصل ندارد بسیار ناراحت و نا امید خواهد شد، در واقع دعا ها می توانند این سختی ها را از زندگی شما دور کنند.

دعا و ختم مجرب دعای کارگشایی
دعای حضرت زهرا سلام الله علیها برای رهایی از زندان و بند

دعای حضرت زهرا سلام الله علیها برای رهایی از زندان و بند,دعای زندانی,دعای زندانیان,دعای زندان نرفتن,دعای زندانی ها,دعا زندان,دعای آزادی زندانی,دعای نجات زندانی,دعای آزادی زندان,دعای رهایی زندانی,دعای خلاصی زندان,دعای مخصوص زندانی,دعای نجات از سختیها در مفاتیح,دعا جهت نجات از سختی ها مجرب و سریع الاثر,ادعیه قوی و عظیم رهایی از دشمنان,دعای تضمینی رفع مشکلات و سختی ها,دعای رهایی از زندان و بند,دعا برای نجات از زندان,دعا برای رهایی از زندان و بند,

دعای حضرت زهرا سلام الله علیها برای رهایی از زندان و بند

گویند: مردی را در شام، روزگاری دراز، به زندان سختی افکنده بودند. در خواب، آن حضرت را دید که گویی به دیدارش آمده اند. بدو فرمودند: این دعا را بخوان. آن را آموخت و خواند و آزاد شد و به خانه اش رفت. دعا این بود:

اللهم بحق العرش و من علاه، و بحق الوحی و من اوحاه، و بحق النبی و من نبأه (و بحق البیت و من بناه)(2922)، یا سامع کل صوت یا جامع کل فوت یا باری النفوس بعد الموت.
صلی علی محمد و أهل بیته و آتنا و جمیع المومنین و المومنات فی مشارق الأرض و مغاربها فرجاً من عندک عاجلاً، بشهاده ان لا اله الا الله و ان محمداً عبدک و رسولک صلی الله علیه و علی ذریته الطیبین الطاهرین و سلم تسلیماً.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + یک =

بستن
بستن