دعا و ختم مجربرزق و روزی

دعای خیر و برکت برای مغازه و محل کار و منزل با اثر تضمینی

دعا برای زیاد شدن رزق و روزی فروش

دعای خیر و برکت برای مغازه و محل کار و منزل با اثر تضمینی

هر کسی می خواهد وقتی که صبح کسب و کار خود را آغاز می کند به موفقیت های اقتصادی زیادی رسیده و درآمد خوبی داشته باشد، اما زمانی این اتفاق رخ می دهد که اولا او در کسب و تجارت خود حلال را سرلوحه کارش کند، نکته ی بعدی این که دعا بخواند و خود را از شر شیطان رجیم و وسوسه هایش رها کند.

دعای خیر و برکت برای مغازه و محل کار و منزل با اثر تضمینی را در ادامه می خوانیم و می آموزیم که راهگشای این مشکل خواهد بود.

دعا و ختم مجرب رزق و روزی
دعای خیر و برکت برای مغازه و محل کار و منزل با اثر تضمینی

دعای خیر و برکت برای مغازه و محل کار و منزل با اثر تضمینی,دعای برکت مغازه,دعای برکت زمان,دعای برکت رزق,دعای برکت کیسه,دعاي بركت پول,دعای برکت کیف پول,دعای برکت زراعت,دعای برکت غذا,دعای برکت مال,دعای برکت وقت,دعای برکت کار,دعای برکت سفره,دعای برکت عمر,دعای برکت کشاورزی,دعای برکت مغازه صوتی,دعای برکت در زندگی,دعای برکت در مال,دعای برکت در منزل,دعای برکت رزق روزی,دعای برکت مجرب و سریع التاثیر,دعا برای زیاد شدن رزق و روزی,دعا های عظیم جهت کسب روزی,دعای مجرب برای کسب رزق و برکت,

دعای خیر و برکت برای مغازه و محل کار و منزل با اثر تضمینی

به تجربه رسیده آن که در هر روز بخواند آیه مبارکه و من یتق الله تا آخر آیه ۳۳ سوره طلاق را سه مرتبه بعد از نمازهای واجب با سه مرتبه صلوات در اول آن و سه مرتبه صلوات در آخر آن بخواند موجب وسعت رزق خواهد بود. ان شاء الله.

وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکِّلْ عَلَی الله فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرا.

 

اگر کسی آیه ۵۹۹ سوره انعام را بر صفحه از قلع بنویسد و در دکان یا منزل خود آویزد خیر و برکت آن بسیار شود.

وَ عِنْدَهُ مَفاتِحُ الْغَیْبِ لایَعْلَمُها اِلاّ هُوَ وَ یَعْلَمُ ما فِی الْبَرَّ وَ الْبَحْرِ وَ ما تَسْقُطُ مِنْ وَرَقَهٍ اِلاّ یَعْلَمُها وَ لا حَبَّهٍ فِی ظُلُماتِ الْاَرْضِ وَ لا رَطْبٍ وَ لا یابِسٍ اِلاّ فی کِتابٍ مُبین

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 19 =

بستن
بستن