دعا و ختم مجربدعای رفع مشکلات

دعای رفع گرفتاری مشکلات مالی و رفع سختی های زندگی

دعای تجربه شده برای رهایی از مشکلات بزرگ

دعای رفع گرفتاری مشکلات مالی و رفع سختی های زندگی

در این مطلب دعایی می خوانیم که باعث می شود از مشکلات، سختی ها گرفتاری ها و بلا ها زود تر عبور کنید و در واقع اگر ترجیح می دهید خودتان زندگی تان را به مسیر خوبی حرکت دهید و در این راه به کمک الله متعال نیاز دارید دعای رفع گرفتاری مشکلات مالی و رفع سختی های زندگی را بخوانید.

دعا و ختم مجرب دعای رفع مشکلات
دعای رفع گرفتاری مشکلات مالی و رفع سختی های زندگی

دعای رفع گرفتاری مشکلات مالی و رفع سختی های زندگی,دعای رفع سختی,دعای رفع سختی و مشکلات,دعا جهت رفع سختی ها,دعای رفع بلا و سختی,دعای رفع عسرت و سختیدعای دفع بلای سیل,دعای دفع بلا صوتی,دعای دفع بلا و سیل,دعای دفع بلای اسمانی,دعای دفع بلای خواب بد,دعای دفع بلا در سفر,دعای دفع بلایای سیل,دعای دفع بلای طبیعی سیل,دعای دفع بلایای آسمانی,دعای دفع بلا با معنی,دعای دفع بلا از باغ,دعای دفع بلا از فرزند,دعای دفع بلا و چشم زخم,دعای دفع بلا اهل سنت,دعای دفع بلا صحیفه سجادیه,دعای دفع بلا,

دعای رفع گرفتاری مشکلات مالی و رفع سختی های زندگی

حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، دعایی را به مرحوم آیت الله سید مرتضی کشمیری یاد دادند تا در ایام گرفتاری‌های زندگی خوانده شود.

ایشان از وجود نازنین امام زمان یک دعایی را شنیده و نقل می‌کند که حضرت به من فرمودند؛ هر وقت به بن‌ بست رسیدی این دعا را بخوان:

امام کاظم (علیه السلام) فرمود: بلا و گرفتارى بر مؤمنى وارد نمى شود مگر آنکه خداوند جلّ و على بر او الهام مى فرستد که به درگاه بارى تعالى دعا نماید؛ و آن بلا سریع بر طرف خواهد شد. و چنانچه از دعا خوددارى نماید، آن بلا و گرفتارى طولانى گردد. پس هر‌گاه فتنه و بلائى بر شما وارد شود، به درگاه خداوند مهربان دعا و زارى نمائید.

«يا مَن إذا تضايقتِ الأمورُ فَتحَ لها باباً لم تَذهَب اليه الأوهامُ صَلِّ على محمد و آل محمد و افتح لأموريَ المتضايقةِ باباً لم يَذهَب اليه وَهمٌ يا ارحم الراحمين».

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهار =

بستن
بستن