دعا و ختم مجربدعای کارگشایی

دعای رهایی از غم و اندوه و سختی ها با اثر تجربه شده

دعا برای رفع گرفتاری و غم سریع التاثیر و تجربه شده

دعای رهایی از غم و اندوه و سختی ها با اثر تجربه شده

دعایی از حضرت علی علیه السلام می آموزیم برای رهایی از سختی ها و مشکلات روزمره و همین طور گرفتاری های زندگی که قطعا برای هر کسی رخ می دهد و فردی نیست که بتواند بگوید من در این دنیا زندگی کرده ام اما با هیچ سختی و گرفتاری روبرو نشده ام. مگر این که قدرت خاصی در زمان وقوع گرفتاری ها و اندوه داشته باشد.

اگر شما هم می خواهید هر چه زود تر از سختی ها و مشکلات گذر کنید، دعای رهایی از غم و اندوه و سختی ها با اثر تجربه شده را فراموش نفرمائید.

دعا و ختم مجرب دعای کارگشایی
دعای رهایی از غم و اندوه و سختی ها با اثر تجربه شده

دعای رهایی از غم و اندوه و سختی ها با اثر تجربه شده,دعای رفع اندوه و خوف,دعای رفع اندوه صحیفه سجادیه,دعای برای رفع اندوه,دعای رفع حزن و اندوه,دعای رفع غم و اندوه و گشاده شدن کارها,دعای مجرب برای رفع اندوه,دعای برای رفع غم اندوه,دعای رفع غم از دل,دعای رفع غم و گرفتاری,دعای رفع غم صحیفه سجادیه,دعای رفع غم و اندوه و گشاده شدن کارها,دعای رفع غم و افسردگی,دعای رفع غم و نگرانی,دعای رفع غم دل,دعا برای رهایی از غم و اندوه,

دعای رهایی از غم و اندوه و سختی ها با اثر تجربه شده

اللهم لا تحبب الی ما ابغضت، و لا تبغض الی ما أحببت، و اللهم انی أعوذ بک ان ارضی سخطک او اسخط رضاک او ارد قضائک او اعدو قولک او اناصح أعدائک او اعدو أمرک فیهم.
اللهم ما کان من عمل او قول یقربنی من رضوانک و یباعدنی من سخطک، فصبرنی له و احملنی علیه یا أرحم الراحمین. اللهم انی أسألک لساناً ذاکراً و قلباً شاکراً و یقیناً صادقاً و ایماناً خالصاً و جسداً متواضعاً، و ارزقنی منک حباً و ادخل قلبی منک رعباً.
اللهم فان ترحمنی فقد حسن ظنی بک و ان تعذبنی فبظلمی و جوری و جرمی و اسرافی علی نفسی، فلا عذر لی ان اعتذرت و لا مکافاه احتسب بها. اللهم اذا حضرت الاجال و نفدت الأیام و کان لابد من لقائک فاوجب لی من الجنه منزلاً یغبطنی به الاولون و الاخرون، لا حسره بعدها و لا رفیق بعد رفیقها فی أکرمها منزلاً.
اللهم ألبسنی خشوع الایمان بالعز قبل خشوع الذل فی النار، اثنی علیک رب احسن الثناء لان بلاءک عندی احسن البلاء، اللهم فاذقنی من عونک و تاییدک و توفیقک و رفدک، و ارزقنی شوقاً الی لقائک و نصراً فی نصرک حتی اجد حلاوه ذلک فی قلبی، و أعزم لی علی أرشد أموری، فقد تری موقفی و موقف اصحابی و لا یخفی علیک شی ء من أمری.
اللهم انی أسألک النصر الذی نصرت به رسولک و فرقت به بین الحق و الباطل حتی اقمت به دینک و افلجت به حجتک، یامن هو لی فی کل مقام.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =

بستن
بستن