دعا و ختم مجرب

دعای سریع التاثیر دفع وسوسه های شیطانی مجرب پرخیر

دعای سریع الاجابه و پر خیر و برکت برای رهایی از شیطان رجیم

دعای سریع التاثیر دفع وسوسه های شیطانی مجرب پرخیر

دعا هایی هستند که موجب می شوند وسوسه های شیطانی دفع شده و اگر احساس می کنید در وضعیت بدی از زندگی هستید از آن رها شده و به سمت موفقیت ها حرکت کنید؛ در نتیجه انسانی که بیش از پیش با سختی ها در زندگی اش روبرو شود قطعا برای رهایی از آن باید این دعا را بخواند تا خدایی نکرده با دسیسه های شیطان به اعماق جهنم سقوط نکند.

دعا و ختم مجرب
دعای سریع التاثیر دفع وسوسه های شیطانی مجرب پرخیر

دعای سریع التاثیر دفع وسوسه های شیطانی مجرب پرخیر,دعای دفع شیطان و جن,دعاهای دفع شیطان,دعای دفع شر شیطان,دعای دفع همزاد شیطانی,دعای دفع وسوسه شیطانی,دعای دفع افکار شیطانی,بهترین دعای دفع شیطان,دعا برای دفع شیطان از خانه,دعا جهت دفع شیطان,دعای مجرب برای دفع شیطان,دعای پر خیر و برکت و سریع الاثر برای دفع اثر شیطان بر زندگی مجرب و سریع الاثر,

دعای سریع التاثیر دفع وسوسه های شیطانی مجرب پرخیر

إِنَّ الشَّیْطَانَ لَکُمْ عَدُوٌّ فَاتَّخِذُوهُ عَدُوًّا :در حقیقت، شیطان دشمن شماست، شما [نیز] او را دشمن گیرید.(فاطر، ۶) أَن لَّا تَعْبُدُوا الشَّیْطَانَ إِنَّهُ لَکُمْ عَدُوٌّ مُّبِینٌ :شیطان را مپرستید، زیرا وی دشمن آشکار شماست؟ (یس، ۶۰) إِنَّ الشَّیْطَآنَ لَکُمَا عَدُوٌّ مُّبِینٌ :در حقیقت شیطان برای شما دشمنی آشکار است.

نکته مهمی که درباره ذکر خدا باید مراعات شود استمرار آن است.شیطان هرگز از تعدی نسبت به انسان صرف نظرنمی کند، بنابراین باید عامل دفع یا رفع آن نیز استمرار داشته باشد.

از این رو به «ذکر کثیر» امر شده است.«یا ایها الذین آمنوا اذکروا الله ذکرا کثیرا»(احزاب، آیه ۴۱)

سعی کنید از هر فرصتی برای این منظور استفاده کرده، آیات قرآن را با توجه به معانی و مفاهیم آن قرائت نمائید.مخصوصا شب ها سوره واقعه را بخوانید.درباره فضیلت تلاوت این سوره از پیامبر عظیم الشأن اسلام نقل شده که فرمود: کسی که سوره واقعه را بخواند، نوشته می شود که این فرد از غافلان نیست.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هجده =

بستن
بستن