دعا و ختم مجربرزق و روزی

دعای طلب رزق و برکت از حضرت زهرا (س) سریع الاثر

دعای کسب رزق و برکت و روزی سریع الاجابه

دعای طلب رزق و برکت از حضرت زهرا (س) سریع الاثر

امروز و در این مطلب از سایت اهنوس دعایی می خوانیم از حضرت زهرا (س) برای طلب تمامی حاجات و خواسته هایی که ممکن است رسیدن به آن ها با واسطه ی مسیر سختی که دارند بسیار دشوار باشد و موفقیت در آن ها نیز کم تر تجربه شود، در ادامه دعای طلب رزق و برکت از حضرت زهرا (س) سریع الاثر را می خوانیم که انشالله شما را به خواسته و حاجتی که دارید می رساند و روزی تان نیز افزایش می یابد.

دعا و ختم مجرب رزق و روزی
دعای طلب رزق و برکت از حضرت زهرا (س) سریع الاثر

دعای طلب رزق و برکت از حضرت زهرا (س) سریع الاثر,دعای روزی حلال,دعای روز یکشنبه,دعای روزی مغازه,دعای روزی فراوان,دعای روزی امام جواد,دعای روزی زیاد,دعای روزی صوتی,دعای روزی جمعه,دعای روزی شنبه,دعای روزی زیاد مغازه,دعای روزی امام سجاد,دعای روزی فوری,دعای روزی ده,دعای روزی از غیب,دعای روزی دهنده,دعای روزی مغازه صوتی,دعای روزی و برکت,دعای روزی فراوان مغازه,دعای روزی و برکت مغازه,دعای روزی اول صبح,دعا برای کسب رزق و برکت,

دعای طلب رزق و برکت از حضرت زهرا (س) سریع الاثر

این دعا از حضرت زهرا سلام الله علیها روایت شده است و پر خیر و برکت و مجرب می باشد و موجب کسب رزق و برکت در زندگی خواهد شد.

اللهم قنعنی بما رزقتنی و استرنی و عافنی ابداً ما ابقیتنی و اغفرلی و ارحمنی اذا توفیتنی. اللهم لا تعینی فی طلب ما لم تقدر لی و ما قدرته علی فاجعله میسراً سهلاً. اللهم کاف عنی والدی و کل من له نعمه علی خیره مکافاه.
اللهم فرغنی لما خلقتنی له و لا تشغلنی بما تکفلت لی به، و لا تعذبنی و انا استغفرک و لا تحرمنی و انا أسألک. اللهم ذلل نفسی (فی نفسی)(291) و عظم شانک فی نفسی و الهمنی طاعتک و العمل بما یرضیک و التجنب لما یسخطک یا أرحم الراحمین.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

بستن
بستن