دعا و ختم مجربمهر و محبت

دعای عظیم رفع اختلافات خانوادگی و جلب محبت زوجین

دعای پرخیر و اسلامی برای جلب مهر و زیاد شدن محبت

دعای عظیم رفع اختلافات خانوادگی و جلب محبت زوجین

در این مطلب از سایت اهنوس به شما شما عزیزان گره گشای پرخیر و سریع الاثری شرح می دهیم که باعث زیاد شدن مهر محبت و همین طور جلب علاقه و رفع مشکلات و اختلافات خانوادگی می شود. در ادامه متن کامل دعای عظیم رفع اختلافات خانوادگی و جلب محبت زوجین را از سایت اهنوس بخوانید.

دعا و ختم مجرب مهر و محبت
دعای عظیم رفع اختلافات خانوادگی و جلب محبت زوجین

دعای عظیم رفع اختلافات خانوادگی و جلب محبت زوجین,دعای رفع اختلاف,دعای رفع اختلاف بین زن و شوهر,دعای رفع اختلاف خانوادگی,دعای رفع اختلافات خانوادگی,دعای رفع اختلاف بین دو نفر,دعاي رفع اختلاف زن و شوهر,دعای رفع اختلافات,دعا برای رفع اختلافات خانوادگی,دعا برای رفع اختلاف,دعا برای رفع اختلاف خانوادگی,

دعای عظیم رفع اختلافات خانوادگی و جلب محبت زوجین

الف:سوره های فلق و ناس را هر روز تلاوت نمایید.(حداقل سه مرتبه اول صبح و سه مرتبه اول شب خوانده شود.)

ب:به وقت خواب سوره های کافرون ، توحید ، فلق و ناس را بخوانید.

ج: پایان هر نماز آیه الکرسی را حداقل یکبار تلاوت نمایید. د:معوذتین(سوره های فلق و ناس )را نوشته و همراه خود نگهدارید. (روی کاغذ ، پوست آهو نوشته و یا روی نقره یا عقیق حک نمائید. )

ه: هر روز چهار جهت منزل سوره های کافرون ، توحید ، فلق و ناس ( به ترتیبی که در قرآن آمده )بخوانید و فوت نمایید.

و: هر روز آیه هشتاد و یک سوره اسراء را هفت مرتبه به لیوانی از آب بخوانید و بیاشامید و آیه این است: قل جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا . ز: اسپند همراه با کمی کندر دود کنید و به هنگام دود کردن سوره های کافرون ، توحید ، فلق و ناس را قرائت کنید.

برای دفع نزاع در منزل به مقداری اسپند موارد زیر را خوانده و بدمید و به مدت هفت روز  به وقت غروب در منزل بسوزانیدو در همه نقاط بگردانیدتا دود آن به همه جا برسد. ” اعوذ بالله من الشیطان الرجیم طهما انزلنا علیک القرآن لتشقی” سپس تمامی سوره فتح و جن را تلاوت کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

بستن
بستن