دعا و ختم مجربدعای حاجت

دعای قوی برای دستیابی به حاجات و رسیدن به نیاز ها قوی

دعای پرخیر و اسلامی برای رسیدن به نیاز های مهم و بزرگ

دعای قوی برای دستیابی به حاجات و رسیدن به نیاز ها قوی

در این پست قصد داریم به شما عزیزان گره گشای قوی و پرخیر و برکتی شرح دهیم که باعث می شود به مهم ترین حاجات، خواسته ها و نیاز های زندگی برسید و اگر درگیر مشکلات کوچک و بزرگ هستید حتما دعای قوی برای دستیابی به حاجات و رسیدن به نیاز ها قوی را بخوانید که ان شاء الله در اندک زمانی به حاجات بزرگ و دور از ذهن می رسید.

دعا و ختم مجرب دعای حاجت
دعای قوی برای دستیابی به حاجات و رسیدن به نیاز ها قوی

دعای قوی برای دستیابی به حاجات و رسیدن به نیاز ها قوی,دعای طلب حاجت,دعای طلب حاجت از خدا,دعای طلب حاجت صحیفه سجادیه,دعای طلب حاجت فوری,دعای طلب حاجت سریع,دعاي طلب حاجت,دعای طلب حاجت از مردم,دعای طلب حاجت مهم,دعای طلب حاجت از امام حسین,دعای طلب حاجت از امام جواد,دعا طلب حاجت از خدا,دعا و طلب حاجت از خدا,دعا در طلب حاجتها از خداوند بلند مرتبه,دعای طلب حاجات صحیفه سجادیه,دعا برای طلب حاجت فوری,دعای طلب حاجت از امام علی

دعای قوی برای دستیابی به حاجات و رسیدن به نیاز ها قوی

هر شب به تعداد یکصدویازده مرتبه ذکر شریف یَا عَالِیُ یَا کَافِیُ را بخواند و بر این امر مداومت نماید. در گشایش تمامی امورات بسیار مجرب و موثر است.

 

هرگاه کسی در مشکلی فرو مانده بود و راه نجات را در او نمی‌بیند و سرگردان و ناامید گشته؛ باید در روز یکشنبه در ساعت شمس بر روی سه برگ درخت این دعای کارگشایی بسیار آسان و مجرب و قوی را نوشته و در آب روان بیندازد.
بسم الله الرحمن الرحیم
الله الغالب الله القاهر الله الناصر الحق به الحول و القوه ان کانت الا صیحه واحده فاذا هم خامدون یا ارحم الراحمین و صلی الله علی محمد و آله الطیبین و الطاهرین یا شکیکفی یا باسط یا هو یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله .
برگرفته از کتاب  میرداماد کبیر .

توجه :
پس از اذان صبح روز یکشنبه تا زمان طلوع آفتاب ، زمان انجام این عمل است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 3 =

بستن
بستن