دعا و ختم مجربدعای حاجت

دعای قوی برای رسیدن به خواسته های سخت و نشدنی پرخیر

دعای پرخیر و برکت برای طلب مهمات زندگی روزمره

دعای قوی برای رسیدن به خواسته های سخت و نشدنی پرخیر

هر کدام از ما در زندگی خود حاجات و خواسته هایی داریم که ممکن است خیلی سخت به آن ها برسیم، از این رو قطعا خواندن دعا ها و ذکر های مجربی در این بار سختی های زندگی را آسان تر می کند و ما را زود تر به آنچه به عنوان هدف تعیین کرده ایم می رساند؛ در ادامه متن کامل دعای قوی برای رسیدن به خواسته های سخت و نشدنی پرخیر را بخوانید و آن را در زندگی استفاده کنید.

دعا و ختم مجرب دعای حاجت
دعای قوی برای رسیدن به خواسته های سخت و نشدنی پرخیر

دعای قوی برای رسیدن به خواسته های سخت و نشدنی پرخیر,دعای طلب حاجت از امام حسین,دعای طلب حاجت صحیفه سجادیه,دعای طلب حاجت از خدا,دعای طلب حاجت امام سجاد,دعای طلب حاجت از امام زمان,دعای طلب حاجت از امام رضا,دعای طلب حاجت از مردم,دعای طلب حاجت سریع,دعای طلب حاجت از امام جواد,دعای طلب حاجت مهم,دعای طلب حاجت از امام علی,دعاهای طلب حاجت,دعای برای طلب حاجت,دانلود دعای طلب حاجت,دعا در طلب حاجت,دعا و طلب حاجت از خدا,دعا برای طلب حاجت,دعای طلب حاجات مهم,

دعای قوی برای رسیدن به خواسته های سخت و نشدنی پرخیر

خداوند می فرماید: ای بنده ام! بر قرائت سوره شوری مداومت کردی در حالی که از ثوابش آگاه نبودی! اما اگر ثواب ان را می دانستی دائما قرائت می کردی. ولی من جزا و پاداش تو را به شکل کامل به تو عطا می کنم. سپس می فرماید: او را به بهشت درآورید و به او قصری از یاقوت سرخ بدهید که خداوند به آن شرافت داده است و به گونه ای است که از درون بیرون آن و از بیرون، درونش دیده می شود و در آن هزار حوریه بهشتی و هزار خدمتکار زن و هزار خدمتکار مرد برای خدمت به او هستند.

جهت بزرگی و عزت و طلب جاه و الفت دل ها و فراخی روزی و هر آرزویی که دارید هر روز 1001 بگویید :

آیه 19 سوره شوری :

اللَّهُ لَطِيفٌ بِعِبَادِهِ يَرْزُقُ مَن يَشَاءُ وَهُوَ الْقَوِيُّ العَزِيزُ

آنچه مقصودتان باشد زودتر از آنکه گمان کنید بشما عنایت می گردد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 1 =

بستن
بستن