ادعيه و اذكاردعا و ختم مجربدعای کارگشایی

دعای کارگشایی سریع الاجابه – دعا جهت فتح و گشایش در کارها و امورات سخت

طلسم قوی و مجرب و تضمینی مخصوص گشایش کار و فتح در امورات در سایت اهنوس

دعایی که امروز در سایت اذکار و دعاهای مجرب قرآنی اهنوس ohnoos.com برای شما عزیزان قرار دادیم دعای کارگشایی سریع الاجابه – دعا جهت فتح و گشایش در کارها و امورات سخت می باشد . در ادامه مطلب همراه باشید . با آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی شما عزیزان .

ادعيه و اذكار دعا و ختم مجرب دعای کارگشایی
دعای کارگشایی سریع الاجابه – دعا جهت فتح و گشایش در کارها و امورات سخت

دعای کارگشایی سریع الاجابه – دعا جهت فتح و گشایش در کارها و امورات سخت,طلسم کارگشایی,طلسم گشایش کار,طلسم گشوده شدن کارهای سخت و دشوار,ذکر و دعای مجرب جهت باز شدن گره از کارهای سخت,دعای تضمینی مخصوص گشایش فوری کارها و امورات

دعای کارگشایی سریع الاجابه – دعا جهت فتح و گشایش در کارها و امورات سخت

هرگاه کسی در مشکلی فرو مانده بود و راه نجات را در او نمی‌بیند و سرگردان و ناامید گشته؛ باید در روز یکشنبه در ساعت شمس بر روی سه برگ درخت این دعای کارگشایی بسیار آسان و مجرب و قوی را نوشته و در آب روان بیندازد.

بسم الله الرحمن الرحیم
الله الغالب الله القاهر الله الناصر الحق به الحول و القوه ان کانت الا صیحه واحده فاذا هم خامدون یا ارحم الراحمین و صلی الله علی محمد و آله الطیبین و الطاهرین یا شکیکفی یا باسط یا هو یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله .

برگرفته از کتاب  میرداماد کبیر .

توجه :

پس از اذان صبح روز یکشنبه تا زمان طلوع آفتاب ، زمان انجام این عمل است.

ختمی مجرب برای کارگشایی – ختم گشایش کارها

هر شب به تعداد یکصدویازده مرتبه ذکر شریف یَا عَالِیُ یَا کَافِیُ را بخواند و بر این امر مداومت نماید. در گشایش تمامی امورات بسیار مجرب و موثر است.

دستورالعملی برای کارگشایی و رفع مشکلات

برای رفع مشکلات ، در روز جمعه ، سوره مبارکه هود را با نیت و توجه قلبی ، سیزده مرتبه بخواند ، کارش گشایش می یابد و یقینا مشکلاتش رفع میگردد.

ذکری برای کارگشایی جمیع حاجات

در کتاب بحر المنافع از یک اسم هندی (به عنوان اسم اعظم) یاد شده که هر گاه کار مهمی پیش بیاید این ذکر را تکرار کند و در پی کار مهم برود : کلمه اهنوس را هفت مرتبه تکرار کند.

لوح اهنوس برای کارگشایی و باطل السحر و افزایش رزق و روزی و در واقع برای جمیع حاجات کاربرد دارد و معمولا بر روی فلز نقره یا هفت جوش انجام میشود.

ذکری مجرب برای کارگشایی و رفع مشکل

برای رفع مشکل و گشایش کار ، نیت کند و در آخر شب یا هنگام سحر به مدت سه روز و روزی ۵۴۴ مرتبه قرائت کند این ذکر را یا رئوف یا رحیم .

****************************************************

۱.از روز جمعه هر روز ۴۱ مرتبه تا ۴۱ روز بخواند و اگر یک روز فراموش کرد باز از سر گیرد ؛هر روزبعد ازخواندن هر ۴۱ بار این دعا را بخواند ((یا مفتح فتح یا مفرج فرج یا مسبب سبب یا میسرسیریا مسهل سهل یا متمم تمم وحسبناالله ونعم الوکیل ))هر کس با خلوص وتقوی وحضور قلب بخواند از توانگری به جایی رسد که بیان نتوان کرد .

۲. مجلسی علیه الرحمه می گوید بعد از نماز صبح جمعه با غسل بعد از تسبیح حضرت زهرا ((س))۱۰۰مرتبه بگوید ((الحمد لله رب العالمین علی کل حال ))و۱۰۰صلوات فرستد وبا کسی سخن نگوید

**************************************************************

گردآوری و تنظیم : سایت اهنوس (مرجع ذکر و دعاهای مجرب قرآنی)

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

بستن
بستن