ادعيه و اذكاردعای حاجتدعای رفع بلادعای رفع مشکلات

دعا برای جلوگیری از دزدی و سرقت – آیات قرآنی حفظ از دزدی

دعای در امان ماندن و محفوظ ماندن از شر دزدی و سرقت در سایت اهنوس

دعایی که در این لحظه از سایت اهنوس قرار دادیم دعا برای جلوگیری از دزدی و سرقت – آیات قرآنی حفظ از دزدی می باشد . این ادعیه و آیات قرآنی برای محفوظ ماندن و در امان ماندن خانه و اموال از شر دزدی و سرقت می باشد . اگر می خواهید از شر سرقت و دزدی در امان بمانید ایات و دعای قرآنی زیر را طبق دستورالعمل گفته شده انجام دهید به امید خداوند انشالله از شر دزدی و سرقت در امان خواهید ماند .

ادعيه و اذكار دعای حاجت دعای رفع بلا دعای رفع مشکلات

دعا برای جلوگیری از دزدی و سرقت – آیات قرآنی حفظ از دزدی,دعای جلوگیری از دزدی,دعای جلوگیری از سرقت,آیات مجرب محفوظ ماندن از دزدی,دعای در امان ماندن از سرقت اموال,دعای حفظ مال و اموال از سرقت و دزد

دعا برای جلوگیری از دزدی و سرقت – آیات قرآنی حفظ از دزدی

ادعیه و عوذات آلام و اسقام و علل اعضا و تب؛ از جمله عوذات مأثوره، تلاوت آیه هایی از قرآن، برای ایمنی از دزد می باشد

بخواند بر حلقه ها و قفل ها آیات زیر را:

(قُلِ ادْعُواْ اللّهَ أَوِ ادْعُواْ الرَّحْمَـنَ أَیّاً مَّا تَدْعُواْ فَلَهُ الأَسْمَاء الْحُسْنَى وَلاَ تَجْهَرْ بِصَلاَتِکَ وَلاَ تُخَافِتْ بِهَا وَابْتَغِ بَیْنَ ذَلِکَ سَبِیلاً

بگو : 

(خدا را) با «الله» یا «رحمن‌» به کمک طلبید (فرقی نمی‌کند ، و خدا را به نامها و صفات متعدّد به فریاد خواندن ، مخالف توحید نیست) خدا را به هر کدام (از اسماء حُسنی) بخوانید (مانعی ندارد و تعداد اسماء نشانه تعدّد مُسمّی نیست و) او دارای نامهای زیبا است (که هر یک مُعرِّف کاری از کارها و بیانگر زاویه‌ای از کمالات یزدان جهان است . ای پیغمبر هنگامی که به نماز ایستادی) نمازت را بلند یا آهسته مخوان ، و بلکه میان آن دو راهی پیش گیر (که میانه‌روی و اعتدال است)

 

وَقُلِ الْحَمْدُ لِلّهِ الَّذِی لَمْ یَتَّخِذْ وَلَداً وَلَم یَکُن لَّهُ شَرِیکٌ فِی الْمُلْکِ وَلَمْ یَکُن لَّهُ وَلِیٌّ مِّنَ الذُّلَّ وَکَبِّرْهُ تَکْبِیراً)

بگو:

حمد و سپاس خداوندی را سزا است که برای خود فرزندی برنگزیده است و در فرمانروائی و مالکیّت (جهان) انبازی انتخاب ننموده است و یاوری به خاطر ناتوانی نداشته است . بنابراین او را چنان که باید به عظمت بستا (و زبان به بزرگواریش بگشا) .

**********************************************

منبع : سایت اهنوس (مرجع اذکار و ادعیه قرانی)

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 11 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن