بخت گشایی و ازدواجدعا و ختم مجرب

دعا های مجرب و اسلامی برای آسان شدن ازدواج و گشایش بخت

دعای پرخیر و مجرب برای گشایش بخت در جوانان

دعا های مجرب و اسلامی برای آسان شدن ازدواج و گشایش بخت

در این پست به شما عزیزان گره گشای اسلامی قوی و تجربه شده ای می آموزیم که باعث می شود مشکلات ازدواج حل شده و همین طور بخت شما و یا شخصی که در ذهن دارید باز شود، متن کامل دعا های مجرب و اسلامی برای آسان شدن ازدواج و گشایش بخت را از اهنوس بخوانید.

بخت گشایی و ازدواج دعا و ختم مجرب
دعا های مجرب و اسلامی برای آسان شدن ازدواج و گشایش بخت

دعا های مجرب و اسلامی برای آسان شدن ازدواج و گشایش بخت,دعای زبان بند قوی برای ازدواج,دعای زبان بند قوی برای مخالفان ازدواج,دعای زبان بند قوی خانواده برای ازدواج,دعای زبان بند قوی فوری برای ازدواج,دعای زبان بند قوی از راه دور برای ازدواج,دعای زبان بند قوی برای بستن زبان مخالفان ازدواج

دعا های مجرب و اسلامی برای آسان شدن ازدواج و گشایش بخت

1. در هر شبانه روز، یک بار زیارت عاشورا و دعاى توسل را با توجه کامل به نیت این حاجت قرائت کنید.

 

2. در شب جمعه غسل کنید (غسل مستحبى) و بعد از نیمه شب، نماز امام زمان (عج) را بخوانید (کیفیت آن در مفاتیح الجنان در ضمن اعمال شب جمعه آمده است).

 

3. سه روز چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه را روزه بگیرید و روز جمعه نماز جعفر طیار به جاى آورید (کیفیت آن در مفاتیح الجنان در ضمن اعمال روز جمعه آمده است). این عمل که مورد توجه بزرگان دین بوده، در استجابت دعا بسیار مؤثر است.

 

4. سوره های ناس و فلق را زیاد بخوانید

 

5. چون کسی عزب باشد و خواهند که به آسانی امر ازدواج دست دهد یا برای او فرزند عزیز حاصل شود سه روز متوالی روزهای سیزدهم و چهاردهم و پانزدهم ( ایام البیض ) را روزه دارد و هر شب وقت خواب این ایات را بیست و یک بار با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بخواند و از خداوند متعال حاجت خود را بخواهد و سپس به خواب رود . اگر در هر ماه یک بار به این دستور عمل کند مطلوب به آسانی و خوشی حاصل شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − سیزده =

بستن
بستن