دعا و ختم مجربدعای کارگشایی

دعا های مجرب و سریع الاثر رهایی از فراموشی و ضعف حافظه

دعا برای بهبو وضعیت حافظه سریع الاجابه و تضمینی

دعا های مجرب و سریع الاثر رهایی از فراموشی و ضعف حافظه

گاه انسان ها در سنین پیری و یا در دوره های میانسالی با مشکلی مواجه می شوند و این مشکل در حال حاضر و با توجه به بیشتر شدن فعالیت انسان ها در شرایط پر از تنش و استرس بیش از پیش شده است، فراموشی یکی از بدترین بیماری هایی است که هر انسانی ممکن است به آن مرتکب شود.

در ادامه به شما عزیزان دعا های مجرب و سریع الاثر رهایی از فراموشی و ضعف حافظه را می آموزیم که برای رفع این مشکل خوانده می شوند.

دعا و ختم مجرب دعای کارگشایی
دعا های مجرب و سریع الاثر رهایی از فراموشی و ضعف حافظه

دعا های مجرب و سریع الاثر رهایی از فراموشی و ضعف حافظه,دعای حافظه از پیامبر,دعای حافظه بهجت,دعای حافظه قوی,دعای حافظه در مفاتیح,دعای حافظه و مطالعه,دعای حافظه بعد از نماز,دعای حافظه مفاتیح,دعای حافظه ذهن,دعای حافظه کودک,دعای حافظه با معنی,دعاهای حافظه,دعای تقویت حافظه,دعای افزایش حافظه و تمرکز,دعای تقویت حافظه برای درس خواندن,دعای تقویت حافظه آیت الله بهجت,دعای افزایش حافظه و هوش,دعای مجرب برای بهبود وضعیت حافظه,دعای پر خیر و عظیم برای قوی تر شدن حافظه,

دعا های مجرب و سریع الاثر رهایی از فراموشی و ضعف حافظه

جهت قوت حافظه هر روز ده مرتبه بگوید:
فَفَهَّمْناها سُلیمْانَ وَ کُلاَّ آتیْنا فَهْماً وَ عِلْماً وَ سَخَّرْنا مَعَ داوُدَ الْجِبالَ مَعَ داوُدَ الْجِبالَ یَسْبَحْنَ وَ الطَّیْرَ وَ آلِهِ اَکْرِمْنی بِالْفَهْمِ وَ الْحْفِظِ وَ الْخَیْرّ یا قاضِیَ الْحاجاتِ وَ صلَّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ اَجْمَعینَ.

بعد از هر نماز این دعا را بخواند مجرّب است.
سُبْحانَ مَنْ لا یَعْتَدی عَلی اَهْلِ مَمْلَکَتِهِ سُبْحانَ مَنْ لا یُاخِذُ اَهْلَ الاَرْضِ بِألْوانِ الْعَذابِ سُبْحانَ الرَّئُوفُ الرَّحیم اَللّهُمَّ اجْعَلْ لی فی قَلْبی نُوراً وَ بَصَراً وَ فَهْماً وَ عِلْماً اِنَّکَ عَلی کُلِ شَیءٍ قَدیر.

« اللهم انّی اسئلک یا مُذَکِّرَ الخیرِ و فاعلَهُ و الآمِرَ بِهِ اَن تُصلّیَ علی محمدٍ و آل محمد ، و تُذَکِّرَنی ما اَنسانیه الشیطان ».

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

بستن
بستن