دعا و ختم مجربرزق و روزی

دعا ها و دستورات قوی برای زیاد شدن مال و کسب ثروت

دعای پرخیر و مجرب برای کسب روزی و زیاد شدن ثروت

دعا ها و دستورات قوی برای زیاد شدن مال و کسب ثروت

در این مطلب از سایت اهنوس به شما عزیزان گره گشای اسلامی و تجربه شده ای می آموزیم که سبب می شود از بزرگ ترین و سخت ترین مشکلات مالی عبور کرده و سد های زندگی را نیز یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. متن کامل دعا ها و دستورات قوی برای زیاد شدن مال و کسب ثروت را در ادامه بخوانید.

دعا و ختم مجرب رزق و روزی
دعا ها و دستورات قوی برای زیاد شدن مال و کسب ثروت

دعا ها و دستورات قوی برای زیاد شدن مال و کسب ثروت,دعای کسب ثروت,دعای کسب ثروت و روزی فوری,دعای کسب ثروت عظیم,دعای کسب ثروت فوری,دعای کسب ثروت حلال,دعای کسب ثروت و روزی,دعای کسب ثروت فراوان,دعا کسب ثروت,دعای برای کسب ثروت,دعا برای کسب ثروت,دعا برای کسب ثروت فراوان,دعا برای کسب ثروت زیاد,دعای مجرب برای کسب ثروت,بهترین دعا برای کسب ثروت,ادعیه مجرب و اسلامی برای کسب رزق زیاد,

دعا ها و دستورات قوی برای زیاد شدن مال و کسب ثروت

برای افزایش رزق و روزی ، صبح ها قل از اینکه با فردی سخن بگوید ، سه مرتبه آیه شریفه یکصدو چهاردهم از سوره مبارکه مائده را بخواند و به این عمل مداومت ورزد. روزی اش بسیار زیاد خواهد شد:

قَالَ عِیسَى ابْنُ مَرْیَمَ اللَّهُمَّ رَبَّنَا أَنزِلْ عَلَیْنَا مَائِدَهً مِّنَ السَّمَاءِ تَکُونُ لَنَا عِیدًا لِّأَوَّلِنَا وَآخِرِنَا وَآیَهً مِّنکَ ۖ وَارْزُقْنَا وَأَنتَ خَیْرُ الرَّازِقِینَ (آیه ۱۱۴  سوره مبارکه مائده).

برای افزایش رزق و روزی ، بعد از ظهر روز جمعه ، دعای شریف ذیل را با خلوص و نیت قلبی اش ، بنویسد (در کاغذ بدون خط ) و در منزل یا محل کارش نگهدارد. رزق و روزی اش بسیار زیاد خواهد شد.

ولَقَدْ مَکَّنَّاکُمْ فِی الأَرْضِ وَجَعَلْنَا لَکُمْ فِیهَا مَعَایِشَ قَلِیلًا مَّا تَشْکُرُونَ ﴿۱۰﴾

برای افزایش رزق و روزی ، روزانه پنج مرتبه دعای شریف ذیل را بخواند و بر آن مداومت ورزد.

«اللهم أَغنِنی بِحَلالِکَ عَنِ حَرامِکَ، وَ بِفَضلِکَ عَمَّن سِواک »

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − شش =

بستن
بستن