دعا و ختم مجربدعای حاجت

دعا و ذکر برای رسیدن به آرزو ها و خواسته های بزرگ و مهم

دعای مجرب برای رسیدن به آروز های مهم و بزرگ

دعا و ذکر برای رسیدن به آرزو ها و خواسته های بزرگ و مهم

امروز و در یکی دیگر از پست ها و مطالب سایت اهنوس قصد داریم به شما عزیزان دعا ها و ذکر های اسلامی و تجربه شده ای شرح دهیم که باعث می شوند در کم ترین زمان ممکن به حاجات و خواسته های اساسی تان در زندگی برسید، متن کامل دعا و ذکر برای رسیدن به آرزو ها و خواسته های بزرگ و مهم را حالا بیاموزید.

دعا و ختم مجرب دعای حاجت
دعا و ذکر برای رسیدن به آرزو ها و خواسته های بزرگ و مهم

دعا و ذکر برای رسیدن به آرزو ها و خواسته های بزرگ و مهم,دعای آرزو,دعای آرزوی سلامتی,دعای آرزوی خوشبختی,دعای آرزوی موفقیت,دعای آرزوی شهادت,دعای آرزوی محال,دعا آرزو,دعاي ارزو,دعای شب آرزوها,دعای شب آرزوها لیله الرغائب,دعا و آرزوی سلامتی,دعا برای آرزوی سلامتی

دعا و ذکر برای رسیدن به آرزو ها و خواسته های بزرگ و مهم

بخواند “یا سَمیعُ یا بَصیر”هرگز به هیچ چیز محتاج نشود و رسوا نگردد و دعاهای او مستجاب شود و صفای باطن او را حاصل گردد.

برای استجابت دعا قبل از اذان صبح یا بعد از  نمازنافله صبح (بعد از اذان) 180 مرتبه ذکر “یا سمیع” خوانده شود.
تعداد  کبیر این ذکر 180 و تعداد وسیط آن 18 وتعداد صغیر آن 9 می‌باشد.

اگر کسی اسم مبارک “یا سمیع” راروز  پنجشنبه بعد از نماز 500 بار بخواند هر دعا و حاجتی که خواهد روا گردد. و اگرقاری به این قیام کند مستجاب الدوةگردد.

و هرروز به طریق اوراد چهارصد و دو نوبت بخواند “یا سَمیعُ یا بَصیر”هرگز به هیچ چیز محتاج نشود و رسوا نگردد و دعاهای او مستجاب شود و صفای باطن او را حاصل گردد.

****************

از سید کائنات رسول گرامی اسلام محمد مصطفی صل الله علیه و آله نقل شده است که اگر کسی را مشکلی پیش آید و دو رکعت نماز بخواند و بعد از آن سر به سجده گذارد و سی مرتبه بگوید :

بسم الله الرحمن الرحیم اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ بِاسْمِكَ الْعَظِيم َ الْأَكْبَرِ الْأَكْبَرِ الَّذی إِذَا دُعِيتَ بِهِ أَجَبْتَ وَ إِذَا سُئِلْتَ بِهِ أَعْطَيْتَ أَنْ تَقْضِيَ حَاجَتِي بِحُرمَةِ مُحَمَّدٍ وَ عَلِیٍّ وَ فاطِمَةَ وَ الحَسَنِ وَ الحُسَین

حاجتش برآورده شود .
(راهنمای گرفتاران ص 349)

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

بستن
بستن