دعا و ختم مجربمهر و محبت

دعا و ذکر مجرب برای عزیز شدن و محبوبیت نزد دیگران

دعا برای ایجاد مهر و محبت

دعا و ذکر مجرب برای عزیز شدن و محبوبیت نزد دیگران

اگر شما هم می خواهید نزد انسان ها، دوستان و همین طور خانواده خود تبدیل به فرد محبوبی شوید و یا در زندگی مشترک به مشکل برخورده و احساس کبمود و کاستی دارید دعا بخوانید که این دعا ها به ایجاد مهر و محبت بسیار معروف هستند.

زندگی سخت زمانی به بدترین شکل ممکن خود را به شما اثبات می کند که در روابط خانوادگی به مشکل بربخورید. اگر خدایی نکرده با چنین رخدادی مواجه شده اید دعا و ذکر مجرب برای عزیز شدن و محبوبیت نزد دیگران را فراموش نکنید.

دعا و ختم مجرب مهر و محبت
دعا و ذکر مجرب برای عزیز شدن و محبوبیت نزد دیگران

دعا و ذکر مجرب برای عزیز شدن و محبوبیت نزد دیگران,دعای محبوب شدن,دعای محبوب شدن نزد شوهر,دعای محبوب شدن نزد همه,دعای محبوب شدن در جمع,دعای محبوبیت در جمع,دعای محبوب قلوب شدن,دعای محبوب شدن نزد معشوق,دعای محبوبیت شدید,دعای محبوب شدن نزد خلایق,دعای محبوب شدن نزد دوستان,دعای محبوبیت در دلها,دعای محبوبیت سریع التاثیر با اثر مجرب وقوی,دعای عزیز شدن نزد دیگران از راه دور,دعای عزیز شدن حضرت یوسف,دعای عزیز شدن از راه دور,دعای عزیز شدن در نزد همه,دعای عزیز شدن نزد رئیس,

دعا و ذکر مجرب برای عزیز شدن و محبوبیت نزد دیگران

اگر کسی را بدخوی باشد هر روز 95 بار بخواند حق تعالی آن بدخویی برطرف گرداند

و اگر دوستی خواهند هر روز 63 بار بخواند آنکس مطیع شود اگر پیش پادشاهان خواند هر روز 111 بار بخواند تا 161 روز مسخر می شود.

و اگر هر روز 25 بار بخواند خلق او را دوست دارند و اگر در کشت زراعت خواند بار بسیار آورد

یا حَلیمُ تَحَمَّلتَ بالحِلمِ و الحِلمُ فی حِلمِ حِلمِکَ یا حَلیمُ

و

يا حميدِي الفِعالِ ذَالمَنِّ عَلي جَميعِ خَلْقِهِ بِلُطْفِهِ

و

برای ایجاد محبت در دل مقابل در روز جمعه ۱۰۰۰ مرتبه( اَلوَدُود) را بر انار شیرین بخواند و به خورد مطلوب بدهد تا بخورد دوستی او بی نهایت گردد به گونه ای که تا روز قیامت از او جدا نشود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

بستن
بستن