ادعيه و اذكاررزق و روزی

ذکر ها و راهگشا های رفع فقر و تنگدستی و مشکلات مالی

ذکر های گره گشا برای رهایی از مشکلات مالی

ذکر ها و راهگشا های رفع فقر و تنگدستی و مشکلات مالی

زندگی روزمره پر است از سختی ها و مشکلات مالی و اگر می خواهید از وضعیت های دشوار رها شوید قطعا دعا ها می توانند نجات دهنده ی بدترین لحظات باشند؛ مشکلات مالی نیز بخشی از سختی هایی است که هر انسانی احتمالا تحمل می کند. برخی از آن می گذرند و یا مقطعی به آن دچار می شوند و برخی نیز همواره در این وضعیت خواهند ماند که دلایل مختلف دارد.

در ادامه ذکر ها و راهگشا های رفع فقر و تنگدستی و مشکلات مالی را می خوانیم.

ادعيه و اذكار رزق و روزی
ذکر ها و راهگشا های رفع فقر و تنگدستی و مشکلات مالی

ذکر ها و راهگشا های رفع فقر و تنگدستی و مشکلات مالی,ذکر مجرب برای رفع فقر,بهترین ذکر برای رفع فقر,دعای رفع فقر و پریشانی,دعاهای رفع فقر,دعای مجرب رفع فقر,دعا برای رفع فقر و نداری,دعا برای رفع فقر و بیماری,دعای مجرب برای رفع فقر,دعای سریع الاجابه برای رفع فقر,دعای بسیار مجرب برای رفع فقر,دعای روز یکشنبه,دعای روزی مغازه,دعای روزی حلال,دعای روزی امام جواد,دعای روزی زیاد,دعای روزی از غیب,دعای روزی بیشتر,دعای روزی صوتی,دعای روزی چهارشنبه,دعای روزی قوی,دعای روزی شنبه,دعای روزی جمعه,دعای روزی امام سجاد,دعای روزی ایت الله بهجت,

ذکر ها و راهگشا های رفع فقر و تنگدستی و مشکلات مالی

مرحوم فیض کاشانی (ره) در کتاب «اللئالی المخزونه» فرموده است که: هر کس سوره مبارکه ی «قدر» را سیصد و شصت مرتبه بخواند برای هر حاجت و مطلبی، ان شاء الله برآورده می شود و این تعداد خواندن سوره ی قدر برای توسعه ی رزق و رفع فقر و ادای قرض از مجربات است.

مرحوم آیت الله کوهستانی برای ادا کردن قرض و تنگی معیشت سوره های مبارکه «قارعه» و «عادیات» را سفارش می فرمودند که زیاد بخوانید.

از مرحوم آیت الله کشمیری سوال شد کدام دعا برای ادای قرض خوب است خوانده شود؟ فرمودند این دعا تأثیر دارد: «یا قاضِیَ الدُّیونِ مِن خَزائِنِکَ المَکنونِ الَّتی بینَ الکافِ والنّونِ اِقضِ دِینی و دَینَ کلِّ مَدیونٍ»

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

بستن
بستن