دعا و ختم مجربدعای حاجت

رهگشا برای دستیابی سریع به حاجات و خواسته های بزرگ

ختم اسلامی برای رسیدن به حاجات بزرگ

رهگشا برای دستیابی سریع به حاجات و خواسته های بزرگ

در یکی دیگر از پست ها و مطالب سایت اهنوس به شما عزیزان گره گشای تجربه شده و اسلامی شرح می دهیم که باعث می شود به مهم ترین خواسته ها، نیاز ها و حاجات زندگی برسید و کم تر درگیر سختی ها و مشکلات شوید، متن کامل رهگشا برای دستیابی سریع به حاجات و خواسته های بزرگ را از اهنوس بیاموزید.

دعا و ختم مجرب دعای حاجت
رهگشا برای دستیابی سریع به حاجات و خواسته های بزرگ

رهگشا برای دستیابی سریع به حاجات و خواسته های بزرگ,ختم حاجت,ختم حاجت روایی,ختم حاجت روایی سریع,ختم حاجت فوری,ختم حاجت مجرب,ختم حاجت گرفتن,ختم حاجت در ماه رمضان,ختم حاجت دهنده,ختم حاجت روایی فوری,ختم حاجت روایی حضرت رقیه,ختم حاجت روایی نخودکی,ختم حاجت روایی مجرب,ختم برای حاجت روایی سریع,ختم برای حاجت روایی,ختم های حاجت روایی,ختم جهت حاجت روایی,ختم مجرب برای حاجت روایی سریع,ختم های مجرب حاجت,ختم های مجرب حاجت روایی,ختم مجرب حاجت گرفتن,ختم بسیار مجرب حاجت,ختم برای حاجت گرفتن,

رهگشا برای دستیابی سریع به حاجات و خواسته های بزرگ

اگر برای كسی كار مهمی پیش آمده باشد و بخواهد كه زود انجام شود و به صحرایی رود كه در آنجا كسی نباشد و خطی دور خود بكشد و رو به قبله با تواضع بنشیند و 70 بار آیه الكرسی را بخواند . بدون شك در آن روز حاجات او بر آورده شود . این كار تجربه شده است و شكی در آن نیست.
رسول اكرم (صلی الله علیه و آله و سلم) فرمودند: هرگاه برای حاجتت از خانه ی خود بیرون آمدی آیه الكرسی را بخوان كه حاجتت به خواست خدا برآورده گردد.
امام علی (علیه السلام) فرمودند: هرگاه یكی از شما اراده حاجتی كند پس صبح روز پنج شنبه در طلب آن بیرون رود و در وقت بیرون رفتن آخر سوره آْ عمران ( آیه 1900تا آخر) و آیه الكرسی و سوره قدر و حمد را بخواند ، زیرا كه در خواندن این ها حوائج دنیا و آخرت برآورده می شود.
در روایت آمده است هر كس آیت الكرسی را در وقت غروب بخواند حاجتش برآورده گردد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

بستن
بستن